יום ג', טז’ בשבט תשע”ט
שכבות א'-ה' יצרו יחד קליפ בנושא "די לאלימות", במסגרת שיעור מולטימדיה/מחשבים.הילדים למדו איך יוצרים קליפ- מהו קליפ, אילו תפקידים ליוצרי הקליפ וכדו'התלמידים כתבו, ביימו והפיקו ופלג המדריכה צילמה וערכה.
קרא עוד...
הורים יקרים! לנוחיותכם מצורפים קבצי רשימות הספרים לשנת תשע"ט בהצלחה!
קרא עוד...
השנה ציינו בבית הספר את יום הזיכרון לשואה בטקס מרגש ובפעילויות בכיתות . היכנסו לצפייה בסרטון .
קרא עוד...
הורים יקרים, במסגרת הייחודיות הבית ספרית "יזמות ומנהיגות",תלמידי שכבות א'-ב' נחשפו למושגים ותהליכים בסייסים של תהליך יזמי. ביום שישי ה - 17.2 התקיימה תערוכת תוצרים שסיכמה את ראשיתו של התהליך היזמי שהילדים עברו מתחילת השנה ועד סופו. הנכם מוזמנים לצפות בסרטון קצר המסכם את אותו בוקר החגיגי.בברכה,צוות הייחודיות
קרא עוד...
אליפות הסייבר

בית ספר צאלון התמודד בתחרות הסייבר הארצית מול 1524 בתי ספר וזכה מקום 30 כל הכבוד עלינו לגמר שיתקיים במעמד שר החינוך בתאריך 12.3.18. קודמאנקי "צאלון" מתרוצץ בבית הספר ומאושר כל כך בתוצאה. הורים וילדים יקרים, בלי ההשקעה שלכם לא היינו מגיעים למקום מכובד זה, גאווה ענקית
קרא עוד...
הנואמת הצעירה המנצחת!
המילון הראשון שלנו

המילון הראשון שלי בשיעורי מחשבים, מתחילת השנה אנחנו לומדים מחשבים אבל לפני הכל אנחנו צריכים ללמוד מה זה המקלדת והעכבר ואיפה האותיות והיום אנחנו ממש טובים.ז ה כל כך כיף להכיר את כל האותיות ולבנות את מילון הא-ב על ערי ישראל לקראת יום הולדת 110 של באר יעקב.
קרא עוד...
נוהל כניסה לבית הספר
הורים ותלמידים יקרים ! מצורף תקנון בית הספר לשימושכם .
קרא עוד...
המילון הראשון שלנו

המילון הראשון שלי בשיעורי מחשבים, מתחילת השנה אנחנו לומדים מחשבים אבל לפני הכל אנחנו צריכים ללמוד מה זה המקלדת והעכבר ואיפה האותיות והיום אנחנו ממש טובים.ז ה כל כך כיף להכיר את כל האותיות ולבנות את מילון הא-ב על ערי ישראל לקראת יום הולדת 70 של המדינה.
קרא עוד...
מרתון אוצר מילים באנגלית- שכבת ה'
מרתון במתמטיקה -שכבת ה'
דברו עברית!
הורים יקרים !לנוחיותכם מצורף חוזר תשלומי בית הספר .
קרא עוד...
הפסקות ב״צאלון״- משחקים, פעילויות ו"משכיני שלום"
קרא עוד...
דף חודשי

הורים יקרים! לנוחיותכם מצו"ב חוברת עולים לכיתה א' ובה מידע על בית הספר , רשימת ספרים וטפסים חשובים לקראת עלייתם של ילדכם לכיתה א' . בהצלחה רבה!
קרא עוד...
הורים יקרים !הנכם מוזמנים למפגש לקראת עליית בנכם/ בתכם לכיתה א' .
קרא עוד...
על סדר היום
גלריית תמונות
מרחבי כיתות
דף החודש
חידות מתמטיות
שלום כיתה א
שימוש חוזר
ארכיון
ארכיון תשע"ז
השאלת ספרים
למידה בשעת חירום