בית ספר צאלון באר יעקב

בית ספר צאלון באר יעקב

ברוכים הבאים

על סדר היום

זה סימן בשבילי

שכבות א'-ה' יצרו יחד קליפ בנושא "די לאלימות", במסגרת שיעור מולטימדיה/מחשבים.הילדים למדו איך יוצרים קליפ- מהו קליפ, אילו תפקידים ליוצרי הקליפ וכדו'התלמידים כתבו, ביימו והפיקו ופלג המדריכה צילמה וערכה.

רשימות ספרים תשע"ט

הורים יקרים! לנוחיותכם מצורפים קבצי רשימות הספרים לשנת תשע"ט בהצלחה!

יום השואה והגבורה

השנה ציינו בבית הספר את יום הזיכרון לשואה בטקס מרגש ובפעילויות בכיתות . היכנסו לצפייה בסרטון .

הפנינג יזמות א'- ב'

הורים יקרים, במסגרת הייחודיות הבית ספרית "יזמות ומנהיגות",תלמידי שכבות א'-ב' נחשפו למושגים ותהליכים בסייסים של תהליך יזמי. ביום שישי ה - 17.2 התקיימה תערוכת תוצרים שסיכמה את ראשיתו של התהליך היזמי שהילדים עברו מתחילת השנה ועד סופו. הנכם מוזמנים לצפות בסרטון קצר המסכם את אותו בוקר החגיגי.בברכה,צוות הייחודיות

אליפות הסייבר

בית ספר צאלון התמודד בתחרות הסייבר הארצית מול 1524 בתי ספר וזכה מקום 30 כל הכבוד עלינו לגמר שיתקיים במעמד שר החינוך בתאריך 12.3.18. קודמאנקי "צאלון" מתרוצץ בבית הספר ומאושר כל כך בתוצאה. הורים וילדים יקרים, בלי ההשקעה שלכם לא היינו מגיעים למקום מכובד זה, גאווה ענקית

הנואמת הצעירה המנצחת!

כבוד גדול לבית ספר צאלון !ליאן ממן מכיתה ו׳2 ניצחה בתחרות הנואם הצעיר היישובית והעפילה לתחרות המחוזית שתתקיים בחודש הבא. אנו מאחלים לליאן הצלחה רבה בתחרות המחוזית. בשבילנו היא ה- מנצחת!

המילון הראשון שלנו

המילון הראשון שלי בשיעורי מחשבים, מתחילת השנה אנחנו לומדים מחשבים אבל לפני הכל אנחנו צריכים ללמוד מה זה המקלדת והעכבר ואיפה האותיות והיום אנחנו ממש טובים.ז ה כל כך כיף להכיר את כל האותיות ולבנות את מילון הא-ב על ערי ישראל לקראת יום הולדת 110 של באר יעקב.

נוהל כניסה לבית הספר

תקנון צאלון

הורים ותלמידים יקרים ! מצורף תקנון בית הספר לשימושכם .

המילון הראשון שלנו

המילון הראשון שלי בשיעורי מחשבים, מתחילת השנה אנחנו לומדים מחשבים אבל לפני הכל אנחנו צריכים ללמוד מה זה המקלדת והעכבר ואיפה האותיות והיום אנחנו ממש טובים.ז ה כל כך כיף להכיר את כל האותיות ולבנות את מילון הא-ב על ערי ישראל לקראת יום הולדת 70 של המדינה.

מרתון אוצר מילים באנגלית- שכבת ה'

בתאריך ה- 24.1 התקיים מרתון אוצר מילים בשיעורי אנגלית לשכבת ה'. התלמידים חוו 6 פעילויות מעשירות ומלמדות בנושאים שונים והרחיבו את אוצר המילים ע"י חוויה ומשחק תוך חיזוק מיומנויות חברתיות.

מרתון במתמטיקה -שכבת ה'

היום התקיים מרתון מספרים שלמים לשכבת ה' זוהי למידה משמעותית

דברו עברית!

ביום רביעי 10.1 ציינו את יום הלשון העברית בבית הספר. בבוקר קידם את פני הילדים אליעזר בן יהודה וחילק להם מילים אותם חידש . במשך היום נהנו התלמידים מפעילויות שונות הקשורות לשפה העברית ואף קינחו במופע בהפתעה מפיו של ״אליעזר בן יהודה״ שסיפר להם כמה דברים חדשים על השפה העברית. לפניכם קומץ קטן מארועי היום... מזל טוב לאליעזר

רגישות בצאלון

בבית ספר צאלון מתנהגים ברגישות לרגישים .

תשלומי בית הספר

הורים יקרים !לנוחיותכם מצורף חוזר תשלומי בית הספר .

הפסקות ב״צאלון״- משחקים, פעילויות ו"משכיני שלום"

חוזר בנושא תלבושת בית ספר

חוגגים יום הולדת בצאלון

"יום הולדתך הוא היום בו החליט הקדוש ברוך הוא שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדייך" [רבי נחמן מברסלב] . יום הולדתך הוא יום מיוחד לא רק בעבורך אלא בעבור העולם כולו. מאחלים לכם שיתגשמו כל משאלות ליבכם ושתצליחו להשיג כל חלום, שאיפה ומטרה. בהמון הערכה המנהלת זהר גולן והצוות החינוכי

נוהל יציאה יום שישי

דף החודש

דף חודשי

בכל חודש בחודשו מקבלים התלמידים "דף חודש" , לנוחיותכם קישור לדפי החודש , לקראת כל חודש יעלה הדף לאתר בקישור זה .

שלום כיתה א

חוברת עולים לכיתה א'

הורים יקרים! לנוחיותכם מצו"ב חוברת עולים לכיתה א' ובה מידע על בית הספר , רשימת ספרים וטפסים חשובים לקראת עלייתם של ילדכם לכיתה א' . בהצלחה רבה!

מפגש הכנה לכיתה א'

הורים יקרים !הנכם מוזמנים למפגש לקראת עליית בנכם/ בתכם לכיתה א' .

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA